Siła tkwi w zespole

Poznaj Direct Group.

Wyznajemy zasadę, że każdy powinien zajmować się tym, w czym jest najlepszy. Dlatego my przejmujemy na nasze barki wszelkie działania związane z ochroną prywatności oraz tajemnicy przedsiębiorstwa, a nasi klienci skupiają się na swoich priorytetach.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa danych adekwatnie do potrzeb naszych klientów . Wieloletnie doświadczenie, szeroki zakres specjalizacji i nieustannie podnoszone kwalifikacje naszego zespołu gwarantują efektywne i skuteczne działanie w dziedzinie ochrony danych osobowych i informacji przedsiębiorstwa. Nasz zespół, składający się z prawników, analityków, audytorów i wykładowców, w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem zaplanuje i przeprowadzi wdrożenie polityk i procedur bezpieczeństwa danych . Rozwiązujemy wszelkie problemy wynikające z dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości prawnej.

Działalność Direct Group opiera się na trzech filarach:

01

Projektujemy kompleksowe systemy ochrony danych poprzez wprowadzanie procedur zapewniających zgodność z przepisami prawa, w szczególności RODO.

02

W procesach zarządzania najsłabszym ogniwem jest człowiek. Największą wagę przykładamy do podnoszenia świadomości w dziedzinie ochrony danych osobowych poprzez szkolenia stacjonarne i e-learning. Uczymy, jak w praktyce przestrzegać norm i zapobiegać naruszeniom ochrony danych.

03

Kontrola i doradztwo w realizacji działań opartych o kryterium jakości (m.in. audyty, pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych). Diagnozujemy problemy i je skutecznie rozwiązujemy.

W zespole siła

To dzięki kreatywnej, zaangażowanej, zmotywowanej kadrze, w Direct Group zawsze jesteśmy o krok do przodu.
Śledzimy dynamicznie zmieniającą się sytuację prawną i nieustannie się rozwijamy.

Chcemy być blisko Klientów, u nas nie rozmawia się z automatami infolinii, a kompetentnymi ludźmi, którzy zawsze są gotowi udzielić wparcia.

Współpracujemy z organizacjami, które chcą skutecznie chronić dane swoich klientów, pracowników czy kontrahentów.

Zapraszamy do współpracy firmy, fundacje, stowarzyszenia oraz jednostki publiczne. Mamy doświadczenie w pracy dla klientów z wielu branż, dlatego z przyjemnością podejmiemy się realizacji szczególnie wymagających zadań. Nie pracujemy w oparciu o schematy i rutynowe działania, gdyż każdy ma inne potrzeby.

Zaufanie Klientów zbudowaliśmy dzięki temu, że ich słuchamy i rozwiązujemy problemy od A do Z.